Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

REGULAMIN

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych:

 1. Definicje: bon upominkowy, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta SPA, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. SPA – placówka YASUMI, w której nabywany i realizowany jest Bon (YASUMI SPA, ul. Kopernika 2a 42-606 Tarnowskie Góry)

   
 2. Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.

   
 3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu SPA ( tel. 575 111 322 ), bądź osobiście w SPA ul. Kopernika 2a Tarnowskie Góry minimum dwa tygodnie przed upływem terminu ważności bonu podarunkowego.

   
 4. Bon należy okazać PRZED skorzystaniem z zabiegu.

   
 5. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia. Na prośbę Zamawiającego ważność może być przedłużona do 4 miesięcy (opcja dostępna wyłącznie podczas składania zamówienia, nie obowiązuje po odbiorze lub wysyłce Bonu, albo po przegapieniu ważności bonu)

   
   
 6. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.

   
 7. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych kosmetyków jest niższa niż wartość Bonu, Yasumi SPA nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.

   
 8. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych kosmetyków przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.

   
 9. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości za ewentualną dopłatą w przypadku przekroczenia wartości Bonu.

   
 10. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Yasumi  SPA.

   
 11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Yasumi SPA.

   
 12. Bon kupiony w YASUMI SPA przy ul.Kopernika 2a w Tarnowskich Górach  może zostać zrealizowany wyłącznie w YASUMI SPA przy ul. Kopernika 2a w Tarnowskich Górach lub za ewentualną zgodą menagera innego Yasumi SPA - taką zgodę powinien otrzymać Kupujący przed dokonaniem zakupu, za ewentualne brak możliwości realizacji bonów w innych Yasumi Spa na terenie Polski, Spa Yasumi w Tarnowskich Górach nie ponosi odpowiedzialności.

   
 13. Bon może być wykorzystany do zapłaty za kosmetyki i/lub usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.

   
 14. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (tarnowskiegory@yasumi.pl) lub drogą telefoniczną (575 111 322) zarezerwowanej wizyty  minimum 3 dni przed zaplanowanym terminem bon traci swoją ważność.

 15. Wizytę zarezerwowaną w ramach bonu podarunkowemo można odwołać/przesunąć tylko jeden raz. W przypadku ponownej i kolejnych anulacji terminu, wartość bonu pomniejszana jest kolejno o 50% jego wartości. 

 16. Z uwagi na zajęty grafik, należy pamiętać o konieczności rezerwacji wizyty w Spa Yasumi Tarnowskie Góry  minimum dwa tygodnie przed datą końcową bonu podarunkowego. 

 17. Sposób pakowania Bonu oraz zawarte w nim dodatki (gratisy) zależą od wartości Bonu:

 18. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager SPA.

   
 19. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.

   

  Ochrona danych osobowych:

  • Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Bonów i realizacji Usług.

  • Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (zakup Bonu).

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:Hanei Ilona Dobrzańska  siedzibą ul.Kopernika 2a 42-606 Tarnowskie Góry , NIP: 645-236-82-10 tarnowskiegory@yasumi.pl 

  • Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

  • Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niezbędnych danych osobowych i adresowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

  

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem