Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Justyna Socha-Kaletka –  dr n.med., lekarz medycyny estetycznej
Justyna Socha-Kaletka

dr n.med., lekarz medycyny estetycznej

dr n.med., lekarz medycyny estetycznej. Od 7 lat specjalizuje się w 
nieinwazyjnych metodach modelowania i biorewitalizacji skóry, szczególnie z obszaru twarzy i szyi. Jej ugruntowana wiedza i doświadczenie pozwalają na zaproponowanie zabiegów medycyny estetycznej idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Najwyższym priorytetem zawodowym p. Doktor jest dobro pacjenta i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego używane przez nią preparaty do wstrzyknięć są najwyższej jakości, najbardziej renomowanych producentów na świecie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod anti aging.Jest również certyfikowanym konsultantem programu żywieniowego LEAP. Pasjonatka golfa i ruchu na świeżym powietrzu.

CERTYFIKATY - kliknij aby powięszyć

Ilona Dobrzańska – Manager
Ilona Dobrzańska

Manager

Zwolenniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka nowinek kosmetologicznych. Wprowadzi Was do świata Yasumi– świata relaksu, który umożliwi każdemu człowiekowi zwiększenie zakresu oddziaływania na własne zdrowie, lepsze samopoczucie oraz utrzymanie i poprawę kondycji fizycznej.

Ilona Dobrzańska jest autorką tekstów dot. kosmetologii oraz biznesu w branży beauty między innymi dla  Beauty Inspiration magazynu dla managera branży beauty 

Siła bezposredniej prezentacji

Procedura budowania wyjątkowosci

Audyt finansowy w salonie beauty

Stanowisko managera w salonie beauty

oraz wielu artykułów o tematyce kosmetologicznej skierowanych do stałych i potencjalnych klientów branży kosmetologicznej

Wiosenne modelowanie sylwetki

Medycyna estetyczna dla kobiet i mężczyzn

Modelowanie sylwetki w gabinecie kosmetologicznym

Obudź się po zimie !

Prywatnie miłosniczka dobermanów i dalekich podróży:) 

Paulina Hońca – Kosmetolog
Paulina Hońca

Kosmetolog

Kosmetolog, specjalistka z zakresu laseroterapii, a także zabiegów odchudzających i antycellulitowych. Wykorzystuje zabiegi łączone, dla zyskania jeszcze bardziej satysfakcjonujących efektów. Zadowolenie klientów jest dla niej priorytetem. Z radością podejmuje wyzwania zawodowe i wciąż poszerza swoją wiedzę.

Weronika Garbol – Kosmetolog
Weronika Garbol

Kosmetolog

Kosmetolog, specjalizująca się w zabiegach na twarz oraz peelingach chemicznych. Z pasją łączy manualne techniki kosmetologiczne z możliwościami jakie dają nowoczesne maszyny ( octoline, lavatron, IPL). Indywidualnie dobiera program zabiegowy dla potrzeb klienta. Praca kosmetologa sprawia jej wielką przyjemność. Nieustannie poszukuje nowinek kosmetologicznych, z zapałem pogłębia swoją wiedzę zawodową.

Anna Wojewodzic – Kosmetolog
Anna Wojewodzic

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Z pasją poszerza swoją wiedzę o nowinki kosmetologiczne uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do pracy z Klientem, każdego traktując indywidualnie. Radosna i uśmiechnięta pasjonatka zdrowego odżywiania, która wolny czas spędza na górskich szlakach.

Patrycja Sułkowska – Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Patrycja Sułkowska

Kosmetolog, technik usług kosmetycznych


Ukończyła studia licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia. W czasie studiów jednocześnie zdobyła Technika Usług Kosmetycznych w zespole Szkół Medyczno- Społecznych w Bytomiu. Swoją wiedzę kontynuuje na studiach magisterskich na kierunku Kosmetologia II stopnia. Cały czas pogłębia swoją wiedzę z dziedziny kosmetologii biorąc udział w szkoleniach także kongresach. Cechuje ja pozytywne nastawienie, życzliwość oraz sumienność. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, wkładając w prace całe swoje serce. Na codzień interesuje sie szeroko pojętą kosmetologia, pielęgnacja domowa oraz śledzi światowe trendy w modzie oraz makijażu. Uwielbia podróże oraz kino. 

Nikola Gmryrek – Kosmetolog , wizażystka
Nikola Gmryrek

Kosmetolog , wizażystka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę kosmetologiczną uczestnicząc w kursach i szkoleniach, szczególnie dotyczących terapii łączonych,  manualnych technik kosmetologicznych z nowoczesnymi maszynami (infuzja tlenowa, IPL). Do pracy z Klientem podchodzi rzetelnie i skrupulatnie, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka gór, zdrowego odżywiania oraz wizażu i charakteryzacji. 

Agnieszka Koszur – Linergistka
Agnieszka Koszur

Linergistka

Linergistka i kosmetyczka z wieloletnim stażem. Zajmuję się makijażem permanentnym, który jest jej pasją. Stale podnosi swoje kwalifikację oraz poszerza wiedzę z zakresu metod oraz produktów do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegów. Oferuję makijaż brwi, oczu oraz ust, który gwarantuje naturalnie piękny wygląd przez 24 godziny na dobę. Specjalizuje się w metodzie cieniowania oraz włoskowej. Wciąż poszukuje nowych metod oraz barwinków, by w pełni zadowolić swoich Klientów i spełnić ich oczekiwania. Pełna pasji, zawsze uśmiechnięta i pogodna.

A tak wyglądają przykładowe prace wykonane w Yasumi:) Makijaż permanentny

Dominika Guzin – Wizażystka,technik usług kosmetycznych
Dominika Guzin

Wizażystka,technik usług kosmetycznych

Technik uslug kosmetycznych, dyplomowana wizażystka. Pasja do makijażu rozwinęła się 6 lat temu, zawodowo maluje od 3 lat. W wolnym czasie wykonuje kreatywne makijaże na potrzeby sesji zdjęciowych. Kazdy makijaż jest dobierany indywidualnie do potrzeb klienta, okazji, tak aby jak najbardziej podkreślić piękno kobiety. Oprócz makijażu interesuje się pielęgnacją urody i włosów.

-

-